Closeup of a business hand shake between two colleagues

Doğuş Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat | Doğuş Evden Eve Nakliyat

Müşterilerimizin her türlü taşınma ve nakliye ihtiyaçlarına kolay, hızlı, kaliteli ve en az masrafla ulaşmalarını sağlamak amacıyla kurulmuş olan DOĞUŞ NAKLİYAT Nakliye sektörüne etkin ve teknolojik çözümler sunarak müşterilerine beklentilerin üstünde hizmet sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturacağı kurumsal yapısıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır. Bursa Evden eve Nakliyat | Doğuş Evden Eve Taşımacılık ve hizmet sektöründeki birçok karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük sıkıntılarından olan eşya hasarları tarafımızca garanti altına alınır…

Bu sayede eşyalarınız güvenilir bir şekilde evinize monte edilmiş ve taşınmış olur. Şirketimizin prensibi en iyiyi, en güvenilirliği kaliteli ve başarılı bir şekilde yerine getirmektir.

Misyonumuz
Müşterileri beklentiler doğrultusunda sorunsuz eşya taşımacılığı ve nakliyesini gerçekleştirmek uluslar arası standartlarda ve teknolojiden yararlanarak başarılı bir biçimde hizmetimizi sunmak.

Vizyonumuz
Evden eve nakliyat sektöründe, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık alanında doğru teknolojiler gelişmelere adapte olan ve deneyimli personellerimiz ile çözümler sunan, değişimi yönlendiren, müşterilerimizi memnuniyetini en üst seviyede tutan, yerli ve yabancı müşterilerimizin ilk sırada tercih ettiği, evden eve nakliyat sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Değerlerimiz
Evden eve nakliyat işleminde teknolojik imkanların gelişimi ve nakliyat işleminin sistematik bir biçimde yapılması, sektörde gözle görülür bir iyileşmenin gözlenmesi, iş süreçlerinde sorun ile karşılaşılmaması, evden eve nakliyat teknolojilerinin kullanımını arttırmak için kapsamlı çözümler sunan Doğuş Evden Eve Nakliyat:
Güvenilir Evden Eve Nakliyat , Yüksek sorumluluk duygusu, Deneyim, Kalite bilinci, Sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık, Müşteri beklentilerini en üst seviyede tutmak ve bu seviyede hareket etmektir.

Daha detaylı bilgi için lütfen BURADAN  iletişime geçiniz.