Eşya Paketleme

paketleme

Evden eve taşıma‘da en önemli ünsurlar; demonte, paketleme, ambalajlama, yerleştirme ve en son montaj işlemleridir. Bu işlemler aceleye geldiği takdirde veya işinin ehli tarafından yapılmadığı zamanlarda sizin için değerli olan eşyalarınız telafisi olmayan zararlara uğrayabilir. Nakliye firmamız kendi bünyesinde demonte ve monte işlemlerini bilen marangozluk eğitimi almış profesyonelleri barındırmaktadır. Sizin için değerli olan eşyalar bizim için de değerlidir. Her mobilya kendi yapısına en uygun ambalaj ile kaplanarak özenle nakliye aracına yerleştirilir. Her konuda olduğu gibi paketleme aşamasında da Hijyen temel prensibimizdir. Hiç bir şart altında bir tane eşyanız bile düzgünce paketlenmeden araca yüklenmez.

Evden Eve Taşıma güvenliği için taşınan ürün niteliğine göre karton, metal, ahşap veya plastikten yapılmış paketleme ambalajlarına sarılır. Bütün bu aşamalar işinde uzman kişilerce sistematik bir şekilde gerçekleştirilir.
Özel ithal edilen ambalaj malzemesine sarılan bu kırılabilecek eşya daha sonra kutulanarak nakledilir. Eşyalar ile ilgili envanter listesi oluşturulup aynı kayıtlar kutular üzerine de işlenir.
Her ekipte montör elemanları bulunur. Bu elemanlar gardrop ve beyaz eşyayı demonte edip nakledip montajını yaparlar. Paketlerin açılması, eşyaların kurulumu ve montaj işlemleri bittikten sonra eşyaların yerleştirilmesi işlemine geçilir. Size ise sadece seyredip kahve içmek kalır.

Kullanılacak ambalajlama malzemesinin kalitesi müşterinin tercihine göre değişmektedir.

Mutfak Eşyası ve Mobilyalarınızın Paketlenmesi ve  Ambalajlanması

Mutfak ve Vitrin malzemeleri ve beyaz eşyalarınız kaliteli ambalaj malzemeleri ile sarılarak paketlenir.

Gardolap, Komidin

Giysileriniz askılı kutular ile itinalı taşınır. Ütüsüz kıyafetleriniz ise türüne göre kolilere yerleştirilir.

Koltuk Takımları

Koltuk takımları küçültülerek taşımaya elverişli hale getirilir. Daha sonra streç ambalaj ile hijyenik bir şekilde sarılır. Nakliye işlemi tamamlandıktan sonra tekrar monte edilip istediğiniz yere bırakılır.

Elemanlarımız  paketleme ve evden eve taşıma esnasında daima özenle çalışırlar. Öyle ki anısı olan eşyaların zayii durumunda hiçbir zaman yerine konulamayacağını çok iyi bilirler.

 

Daha detaylı bilgi için lütfen BURADAN  iletişime geçiniz.