Fabrika ve Depo Taşıma

fabrika-ve-depo-taşıma

Firmamız Fabrika ve Depo taşıma için deneyimli ve eğitimli kadromuzla konforlu bir taşımacılık sunmaktadır. İş kaybınızı en aza indirerek yeni fabrikanızda bir an önce işinize tekrar başlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü Avrupa’dan ithal pet grafit kağıtlarla ambalajlanarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür. Sökülen stantlar diğer tarafta aynı şekilde kurulur.
Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise lift ile yükleme yapılır. Tüm ofis eşyaları Avrupa’dan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır. Bilgisayar ve benzeri dijital aletler düzgünce ambalajlanır ve güvenli bir şekilde taşınır. Ofis taşıma işlemlerinden sonra diğer bölümlere geçilir.
Depo taşımacılığı hizmeti Türkiye’de diğer nakliye hizmetlerine göre pek fazla talebi olmayan bir taşımacılıktır. Depo taşımacılığı diğer nakliyat hizmetlerinden farklı olarak daha fazla profesyonellik ve özen gerektiren taşımacılık türüdür. Kapsamlı bir çalışma gerektirdiği için sadece işini iyi bilen, uzman olan nakliyat firmaları tarafından yapılabilmektedir. Firmamız alanında uzun yıllar süren tecrübeleri sayesinde depo nakliyat sektöründe de bir çok taşıma hizmeti gerçekleştirmiş ve kendisini bir adım öne çıkarmıştır. Sizde depo nakliyat hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen BURADAN  iletişime geçiniz.