24 Haziran 2014
Category:
Evden Eve Nakliyat
Comments: Gemlik Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı

Gemlik Evden Eve Nakliyat

Gemlik Evden Eve Nakliyat

Gemlik Evden Eve Nakliyat

Gemlik Evden Eve Nakliyat

Bursa Gemlik evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan Doğuş Nakliyat ile Gemlik’den Bursa içi veya Bursa’dan diğer şehirlere evden eve nakliyat ofis taşıma ve diğer nakliyat hizmetlerini özel asansörlü, gereklitiğinde marangoz, montaj işlemleriyle, eşyalarınızı ambalajla koruyarak ve axa sigorta güvencesi altında tüm taşınma işlerinizi kusursuzca tam ve eksiksiz bir hizmet anlayışıyla gerçekleştirir.
Eski maknınızdan eşyalrınızın taşınacağı yeni eve özel imalat yurt dışından ithal bize ait olan her kata uygun ev taşıma asansörümüzle profesyonel olarak eşyalarınızı korunaklı olarak taşıyoruz.
Taşınma süreçleri kapsamında sizlere ek masraflar çıkarmama garantisi veriyoruz. Taşınmadan önce evinize gönderdiğimiz sigorta ve nakliyat ekspertizi ile tam ve net ücret çıkartarak karşılabileceğiniz olumsuz durumlardan sizi kurtarıyoruz. Kurumsal bir firma ile taşınmak sizin için taşınmayı zulm olmaktan çıkarıp keyif haline getirecektir.
Gemlik Evden Eve Nakliyat denildiğinde önceki çalımalarımız bizi tavsiye eden müşterilerimizden dolayı gurur duyuyoruz.
Gemlik den şehirler arası ev taşıma ve Bursa’dan şehirler arası evden eve nakliyat denilince kaygısız bir şekilde taşınmanın farkını sizlere yaşatmak istiyoruz. Kiralık araçlarla toplama elemanlarla iş yapan firmalara aldanmayın bizi tercih edin eşyalarınız çizilip bozulmasın kendi eşyalarımız gibi güvenilir sürekli çalışan işi bu olan personelerle, evinizi özenle kendi eşyalarımız gibi ilgilenerek taşıyalım.
Ödeme kolaylığı ve uygun fiyat garantisi altında kredi kartına taksit imkanıda sunmaktayız. Doğuş nakliyat ile taşınmak ayrıcalıktır. Eşyalarınızı huzur içerisinde bize teslim edin

Comments are closed.