Ofis Taşıma | Doğuş Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Doğuş Nakliyat olarak, öncelikle ofis taşıma için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten soma etüt çalışması yapılır.
Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Taşıma sırasında hizmet verdiğimiz kuruluşların özel bilgilerinin korunmasına azami özen gösterilir. Amacımız, çalışma ortamınızı en hızlı ve en iyi şekilde hazır hale getirmektir. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır.Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Tüm dosya ve klasörler paketlendikten sonra eşyalar hangi odadan alınmışsa ona göre numaralandırılır ve yeni yerde bu numaralara göre koliler odalara yerleştirilir.
Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır
Ofiste bulunan maddi değeri yüksek olan eşyalar (büyük güç kaynakları, para kasaları) bu konuda uzman elemanlarımız tarafından sorunsuzca nakliye edilir.
Ofis taşıma işlemleri kişilerin herhangi bir iş, üretim ve müşteri kaybına uğramadan yeni mekanlarına geçmeleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Son derece dikkat ,özen ve tecrübe gerektiren ofis taşıma işlemi Doğuş Taşımacılık ile oldukça kolay bir şekilde gerçekleşecektir. İster Şehir içi taşıma isterse şehirlerarası taşımacılık olsun verilen hizmet kalitesi aynıdır.
Taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis, Doğuş evden eve nakliyat ve sigorta acentası tarafından sonuçlandırılır. Sizde ofisinizi taşıtmak için bizimle iletişime geçebilir teklif alabilirsiniz.