Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Nakliye işleminin aynı şehirde yapıldığı hizmet türüne şehir içi nakliyat diyoruz. Şehiriçi nakliyat işlemlerinde önemli olan eşyaların hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmasıdır. Ancak şehir içleri kalabalık ve yoğun olduğu için işini her anlamda profesyonelce yapanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Şehir içi nakliye Bursa ağırlıklı olup Bursa’nın tüm ilçelerine nakliyat hizmetlerimiz vardır. Tüm Türkiye’nin her il ve ilçelerine nakliyet, depolama, paketleme ve nakliyat ile ilişik olan tüm işlemlerde her zaman kaliteli hizmet verdik.
Doğuş evden eve nakliyat şirketi olarak en önemli gördüğümüz noktalardan birisi de eşyalarınızın ebatlarına ve şekillerine uygun paketlemeler yapmaktadır…

Bursa Şehiriçi Nakliyat

Eşyalarınızı dikkatli ve titiz bir şekilde taşımaya özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin sahip olduğu tüm eşyalara kendi eşyamız gibi sahip çıkar ve onları gereken özeni göstererek istenilen yere hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye ederiz.
Çoğu eşya yanlış paketlemeden dolayı hasar almaktadır. Ve uygun olmayan paketleme malzemelerin kullanılması bu hasar oranını artırmaktadır. Biz yıllardır deneyimli kadromuzla eşyaların taşınma süresi başladığı andan itibaren tecrübeli personelimizle birlikte eşyalarınız için en uygun olanı seçmekte ve yapmaktayız. Taşınacağınız yeri bize bildirdikten sonra alanında uzman bir kişi eşliğinde incelemelerde bulunuyoruz. Binanın konumunu, asansör kullanım imkanlarını inceliyoruz.
Ayrıca firmamız özlem duyduğunuz sorunsuz ve kaliteli taşıma hizmetini en uygun fiyat ile sunuyor. Firmamız şehir içi ev taşımasına ihtiyacı olan herkese kendi bütçelerine uygun fiyat sunması ile rakiplerinden bir adım öne geçmektedir.
“Doğuş evden eve nakliyat” şirketi olarak eşyalarınız bizim kontrolümüzde ve sigortalı taşımacılık  kapsamındadır. Firma olarak tüm taşıma işlemlerinizi uzman ve profesyonel kadrolarla gerçekleştiriyoruz. Oluşabilecek tüm hasarları önlemek için tüm önlemleri hem araçlarımızda hem de paketleme malzemelerinde kalitemizi artırdık.

Daha detaylı bilgi için lütfen BURADAN  iletişime geçiniz.