Sigortalı Taşımacılık

sigortali-nkliyat

Sigortalı Ev Taşıma

Doğuş Evden Eve nakliyat, sigortalı ev taşıma ve ofis taşıma hizmeti almak isteyen herkese garantili sigortalı taşımacılık hizmeti sunar. Firmamız ile yapacağınız tüm taşıma işlemleri Doğuş Evden Eve nakliyat güvencesi altında sigortalanır ve hasarsız bir biçimde eşyalarınız yeni evinize taşınır. Doğuş nakliyat, her türlü riski sıfıra indirmeye çalışır. Sağlıklı ve güvenli bir taşıma yapabilmek için gerekli tüm önlemleri alır. İşimiz sizin taşıma esnasında sorunsuz ve stressiz şekilde taşınmayı atlatmanızı sağlamaktır. Firmamız eviniz taşınırken elemanlarımızdan oluşan tüm hasar ve ziyanlarınızı karşılar. Kamyonun yolda kaza yapması, eşyanın yanması ve eşyanın çalınması gibi durumlara karşı ise sigortası yapılır. Doğuş sigortalı ev taşıma sistemiyle eşyanız güvende. Sizde sorunsuz ve kaliteli ev taşıma hizmetini sigortalı ev taşıma sistemimizle pekiştirin. Size kalan sadece bizi arayarak sigortalı evden eve nakliyat için ücretsiz ekspertiz talep etmek kalıyor. Sigorta bedeli eşyanızın durumuna göre ekspertiz elemanlarımız tarafından belirlenir ve sigorta poliçeniz bu değer üzerinden yapılır.
Doğuş sigortalı ev taşıma şirketiyle taşının. Benim başıma gelmez sakın demeyin. Sizde sigortalı ev taşıtarak kendinizi ve eşyanızı garantiye alın. Korsan ve merdiven altı firmalara karşı hazırlıklı olun. İyi bir araştırma yapmadan taşınmayın. Piyasada çok sayıda korsan firma var. Sizde bunlardan birine denk gelerek eşyanızı perişan etmeyin. Biz Doğuş evden eve nakliyat olarak garantili ve sorunsuz taşımanın size sözünü ve sözleşme üstünde garantisini veriyoruz. Bizimle sigortalı ev taşıtarak ev taşıma işinizi garantiye alın. Ev taşımak şansa bırakılacak bir iş değil. Hepimizin evinde maddi ve manevi değeri olan çok sayıda eşya var.
Sigortalı ev taşıma işinde Bursa’da herkesin güvenini sağlayan firmamız, bu güvene yaptığı her işin arkasında durarak başarmıştır. Bizden kaynaklı her türlü zararlar en kısa sürede giderilir. Müşteri memnuniyeti bizim için en değerli kavram. Memnuniyet sağlanırsa firmanın da geleceği garanti altına alınmış olur. İyi bir geleceğin yolu garantili evden eve nakliyat hizmetini sigortalı ev taşımayla sunmaktan geçer.

Daha detaylı bilgi için lütfen BURADAN  iletişime geçiniz.