Ücretsiz Expertiz

ucretsiz-expertiz

Evden eve taşıma, ofis büro taşıma, banka taşıma, vb gibi tüm taşımacılık işlemlerinizde, firmamız konusunda uzman ekspertiz personeliyle taşınacak olan ev eşyası, ofis eşyası veya yüklerinizi inceleyerek sizlere aşağıdaki konuları göz önüne alarak taşıma maliyeti sunar. Maliyet sizin içinde uygunsa ekspertiz yapan kişiyle gün belirlenir ve taşıma sözleşmesi yapılır. Firmamız ekspertiz işlemini siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sunar.

Nakliye sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi noktasında ekspertiz önemli rol oynar. Eşyalar için en uygun ambalaj malzemesi, araç ve taşıma planı bu aşamada belirlenir. Nakliye için uygun aracı belirlemek önemlidir. Eşyaların yoğunluğuna ve hacmine göre eşyaları taşıyacak olan araç belirlenir. Bu aşama eşyaların tek seferde taşınabilmesi için önemlidir. İkinci bir sefer sonrası ek talep edilmemesi adına bu işlemler gereklidir. Taşınacak eşya miktarına göre, nakliye firmasının müşteriye hangi miktarda araç ve eleman sağlayacağı konusunda sizi bilgilendirir. Eksper, tüm taşıma süreçleri esnasında müşteriye destek verir. Eksper, taşıma işleminin her aşamasında sorumlu olan, gidişatı belirleyen uzmandır.

Doğuş Evden Eve nakliyat size ekspertiz aracığıyla net fiyat sunar. Telefonda veya online fiyat talep formundan aldığınız teklifler ortalama fiyat teklifleridir. Net rakama ekspertiz eşyanızı inceledikten sonra belirlenir. Eşyanızı inceleyen ekspertiz ile istediğiniz şartlarda taşınmak için anlaşmanız durumunda gün belirlenerek karşılık sözleşme yapılır. Sözleşmede belirlenen gün ve saatte Doğuş Evden Eve Nakliyat firmamız size logolu araçlarıyla ve tek tip kıyafetli elemanlarıyla keyifli taşıma hizmeti sunar. En iyiyi en uygun fiyatlarla almak için sizde ücretsiz ekspertiz talep ediniz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti bir çok nakliye firmasının müşterilerine sunduğu bir imkandır. Gerek Şehiriçi Nakliye gerekse Şehirlerarası Nakliye işlerinizde bunu bir ayrıcalıkmış gibi gösteren nakliye firmalarına itibar etmeyiniz.

Firmamız, siz taşınırken sorunlarla karşılaşmamanız ve en iyi taşıma hizmetini alabilmeniz için size ücretsiz Ekspertiz hizmeti verir. Sizde taşıma günü sorun ve sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız ücretsiz ekspertiz talep ediniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen BURADAN  iletişime geçiniz.