24 Haziran 2014
Category:
Evden Eve Nakliyat
Comments: Yıldırım Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı

Yıldırım Evden Eve Nakliyat

Yıldırım Evden Eve Nakliyat

Yıldırım Evden Eve Nakliyat

Yıldırım Evden Eve Nakliyat

Eski evinizden eşyalarınızı asansörle alarak taşınacağı yeni eve özel imalat yurt dışından ithal bize ait olan her kata uygun ev taşıma asansörle Yıldırım evden eve nakliyat ihtiyaçlarını en güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz .

Yıldırım evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan Bursa Doğuş Nakliyat ile Bursa Yıldırım’dan Bursa şehir içi veya Bursa’dan diğer şehirlere evden eve nakliyat ofis nakliyatı ve diğer nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini özel ev taşımayı uygun asansörlü, gerektiğinde montaj işlemleriyle, ambalajlı korunaklı olarak ve axa sigorta güvencesi altında kusursuzca ve eksiksiz bir hizmet anlayışıyla gerçekleştirir.
Eşyalarınız özenle paketlenir ve taşıma sırasında deneyimli ve özenli personellerimiz aracılığı ile dikkatlice taşınır.
Yıllardır verdiğimiz dürüst güvenilir hizmetle ve memnun referanslarımızla sektörde alnı ak bir şekilde yolumuza devam ediyor ve dost tavsiye si şirket olmaktan gurur duyuyoruz.

Evinize gönderdiğimiz ücretsiz ekspertiz ile standart fiyat belirlenir anlaşılan ücretin üzerine çıkılmaz.
Yıların verdiği deneyim ile Bursa’yı karış karış bilen ekibimiz sayesinde taşıma işlemleri hızlı ve profresyonelce gerçekleşir.
Kurumsal bir nakliyat firması olan Bursa Doğuş Evden Eve nakliyat müşteriye özel uygun bütçe planlaması ve kolay ödeme seçenekleriyle ön plana çıkmaktadır. Kurumsallığı prensip edinmiş yapısı ile eşyalarınızı axa sigorta kapsamında sigortalar ve anlaşmalı bankalarla kredi kartına uygun ödeme seçenekleri sunar.

Comments are closed.